Sponsoring

WISŁA KRAKÓW

SPONSOR OFICJALNY

TS Wisła Kraków SA to ceniony klub piłkarski, wizytówka polskiego sportu nie tylko w kraju, ale i poza granicami. W swojej bogatej, ponad 115-letniej historii zawodnicy występujący z białą gwiazdą na piersi aż trzynastokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium, sięgając po tytuł mistrza kraju. Wśród trofeów znalazły się także cztery Puchary Polski i Superpuchar. Nie można zapomnieć również o absolutnej dominacji na krajowym podwórku, która nieprzerwanie trwała od 1999 do 2011 roku. Wówczas piłkarze spod Wawelu dali o sobie znać także na arenie międzynarodowej, tocząc pamiętne boje w Pucharze UEFA z Realem Saragossa, Schalke 04 Gelsenkirchen czy AC Parma.

WISŁA KRAKÓW
Strona www
WISŁA KRAKÓW
Facebook
WISŁA KRAKÓW
Instagram
WISŁA KRAKÓW
Linkedin
WISŁA KRAKÓW
YouTube

TEXOM STAL RZESZÓW

SPONSOR TYTULARNY

Klub sportowy Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe w skrócie RzTŻ powstało w Rzeszowie 9 września 2019 roku.

Członkami założycielami klubu są pasjonaci żużla z Rzeszowa, przedstawiciele różnych zawodów w tym prawnicy, doradcy finansowi, naukowcy, w większości prowadzący własne firmy na terenie naszego miasta.

To nowy podmiot na mapie żużlowej kraju powstały w miejscu o bardzo bogatej tradycji sportów motorowych.

W 2020 roku Texom Sp. z o.o. dołączyła w roli głównego sponsora drużyny, a w 2021 roku stała się sponsorem tytularnym podpisując się pod hasłem:

JEDNA DRUŻYNA, JEDNO MARZENIE”

RzTŻ
STRONA WWW
RzTŻ
FACEBOOK
RzTŻ
INSTAGRAM

TEXOM Sokół Sieniawa

TEXOM Sokół Sieniawa – to klub piłkarski który powstał w 1960 roku. Sezonie 2020/2021 roku rozgrywa mecze w 3 lidze/4 grupa. Potencjał zespołu, serce do walki oraz duże poświęcenie powoduje, że TEXOM Sokół Sieniawa zajmuje wysokie miejsca w tabeli i ma duży apetyt na wejście do 2 ligi.

Od 2019 roku TEXOM Sp. z o.o. sponsoruje klub piłkarski z Sieniawy w roli Sponsora Tytularnego.

Sokół
STRONA WWW

Cellfast Wilki Krosno

Cellfast Wilki Krosno to dynamicznie rozwijający się klub z południa Podkarpacia. Wilki powstały w 2019 roku już sezon później awansując na zaplecze PGE Ekstraligi. W 2021 roku żużlowcy z Krosna osiągnęli historyczny sukces zdobywając tytuł wicemistrza eWinner 1. Ligi i ocierając się tym samym o awans do najwyższej klasy. Mecze w Krośnie każdorazowo przyciągają na stadion po kilka tysięcy widzów. Cellfast Wilki mają bardzo ambitne plany na przyszłość zarówno jeśli chodzi o wyniki sportowe jak i szkolenie żużlowej młodzieży.

Klub działa pod hasłem „ApetytNaZuzel”.

Cellfast Wilki Krosno
Strona www
Cellfast Wilki Krosno
Facebook
Cellfast Wilki Krosno
Instagram
Cellfast Wilki Krosno
YouTube

Wisłoka Dębica

SPONSOR STRATEGICZNY

Wisłoka Dębica to jeden z najstarszych klubów sportowych w Polsce, który został założony w 1908 roku. Na przestrzeni lat wychowało się w nim wielu wybitnych reprezentantów kraju, a przede wszystkich utytułowanych medalistów olimpijskich, mistrzów świata oraz mistrzów Europy w zapasach.

Aktualnie w klubie prowadzone są cztery sekcje, takie jak: piłki nożna, zapasy, siatkówka oraz brydż sportowy. W przeszłości, w ramach klubu działały również: sekcja bokserska (do 1981 jako „Wisłoka-Morsy”), lekkoatletyczna, karate, kolarstwa szosowego, podnoszenia ciężarów, szachów, tenisa stołowego, tenisa ziemnego oraz hokeja na lodzie i łyżwiarstwa figurowego.

Obecnie w mieście największym zainteresowaniem kibiców cieszą się oczywiście rozgrywki piłkarskie. W 2019 roku Wisłoka wróciła na poziom III ligi. Celem zarządu klubu jest przywrócenie dawnego blasku „Biało-zielonych”, co będzie możliwe tylko z pomocą sponsorów strategicznych. Wisłoka odpowiada również za rozwój sportowy młodzieży. W strukturach akademii trenuje około 250 dzieci.

Wisłoka Dębica
STRONA WWW
Wisłoka Dębica
FACEBOOK
Wisłoka Dębica
INSTAGRAM

Błażowianka Błażowa

Ludowy Klub Sportowy Błażowianka to jeden z najstarszych klubów sportowych na Podkarpaciu mogący poszczycić się bardzo bogatą historią i tradycją. Powstanie klubu datowane jest na 1923 rok.

Pierwsza drużyna LKS Błażowianka, czyli drużyna seniorów występuje obecnie w rozgrywkach V Ligi Grupy rzeszowskiej, zajmując jedno z czołowych miejsc w tabeli. Klub kontynuuje dobrą passę utrzymując się corocznie na czołowych miejscach w tabeli.

Kontynuując bogate tradycje, Kub prowadzi także Szkółkę Piłkarską, do której uczęszcza blisko 60 młodych adeptów piłkarstwa z terenu Gminy Błażowa oraz gmin ościennych. Liczymy na to, że uda nam się wyszukać pośród nich piłkarza pokroju Radosława Kanacha, który jest naszym wychowankiem i występował jako Reprezentant Polski we wszystkich kategoriach młodzieżowych.

Błażowianka Błażowa
STRONA WWW
Błażowianka Błażowa
FACEBOOK

Paweł Miesiąc

SPONSOR GŁÓWNY

„Na wstępie chciałbym przybliżyć Państwu swoją osobę. Zawodowo żużlem zajmuję się od dwudziestu lat. W tym czasie reprezentowałem kluby ze wszystkich szczebli klasy rozgrywkowej, co przyczyniło się do wzrostu rozpoznawalności mojej osoby w środowisku żużlowym w całej Polsce. Wielokrotnie reprezentowałem barwy klubów poza granicami Polski, w krajach takich jak Szweja, Dania czy Niemcy, co również wiązało się z poszerzeniem grona fanów. Ostatnie trzy lata spędziłem w Najlepszej Lidze Świata PGE Ekstralidze, postanowiłem jednak zrobić dwa kroki w tył i w roku 2022 wrócić do swojego macierzystego klubu – Stali Rzeszów. Jestem rodowitym rzeszowianinem, pragnę więc z dumą reprezentować klub w którym „kręciłem pierwsze kółka” oraz miasto w którym mieszkam. Wierzę, że jest to dobry czas na żużlowe odrodzenie się Rzeszowa i dokonam wszelkich starań aby awans do I Ligi Żużlowej stał się faktem.
Sponsoring sportowy od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, stanowi 85% wszystkich umów sponsorskich, ponieważ jest to idealne narzędzie reklamy swojego brandu. Korzyści płynących ze sponsoringu jest wiele, m.in.: budowanie pozytywnego wizerunku firmy, możliwość zdobycia większej rozpoznawalności swojej marki. Jest to obopólny prestiż zarówno dla sportowca, który reprezentuje daną markę jak i dla samego sponsora, który w ten sposób realizuje strategie społecznie odpowiedzialnej firmy.
Gorąco wierzę w to, że Nasza współpraca pomoże mi w realizacji postawionych sobie celów na najbliższy sezon zarówno tych drużynowych jak i indywidualnych.”

Życzymy powodzenia oraz samych sukcesów.

Paweł Miesiąc
FACEBOOK

Tobiasz Musielak

SPONSOR GŁÓWNY

Tobiasz Musielak – polski żużlowiec, wychowanek Unii Leszno, najlepszy Polak w 1 Lidze Żużlowej w 2021, zwycięzca wielu turniejów indywidualnych, wicemistrz Europy juniorów posiadający również na swoim koncie wiele sukcesów drużynowych.
W sezonie żużlowym 2022 będzie reprezentował barwy następującego klubu:

– Cellfast Wilki Krosno: eWinner 1. Liga Żużlowa

Tobiasz będzie również w 2022 brał udział w turniejach indywidualnych, Mistrzostwach Polski, kwalifikacjach do Speedway Grand Prix oraz w zawodach drużynowych jako reprezentant Polski.

Musielak Racing - Tobiasz Musielak
FACEBOOK
Musielak Racing - Tobiasz Musielak
INSTAGRAM

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Od początku sezonu 2021/2022 jesteśmy sponsorem CWKS RESOVIA RZESZÓW – jest to Najstarszy Polski Klub, który powstał w 1905 roku. Przez lata wychował wielu olimpijczyków, mistrzów Świata, Europy i Polski. Wielosekcyjny klub z sukcesami na arenie międzynarodowej i krajowej nieprzerwanie przez 117 lat w swoich strukturach posiada sekcje piłki nożnej, która obecnie gra na boiskach Fortuna 1. Ligi będąca zapleczem Ekstraklasy. Resovia to klub Rzeszowian, gdzie tradycja kibicowania biało-czerwonym przekazywana jest z pokolenia na pokolenie niezależnie od ligi, w której występują ich ulubieńcy. Dzięki zawiązanej w styczniu 2021 roku Spółce Akcyjnej Resovia to dziś klub stabilny, mądrze zarządzany z ambitnymi planami zarówno organizacyjnymi jak i sportowymi z fundamentem w postaci Szkoły Mistrzostwa Sportowego „RESOVIA”, do której uczęszcza prawie 700 młodych piłkarzy i piłkarek.

CWKS RESOVIA
STRONA WWW
CWKS RESOVIA
FACEBOOK
CWKS RESOVIA
INSTAGRAM

OCR Team Dębica

OCR Team Dębica – powstało w 2017 roku, jest pozytywnie zakręconym stowarzyszeniem i grupą ludzi którzy kochają to co robią. Rozwijają się i trenują by pokonać swego największego wroga – samych siebie i swoje niedoskonałości!

OCR Team Dębica łączy pokolenia, przełamuje stereotypy i pokazuje, że biegać z przeszkodami może każdy niezależnie od doświadczenia czy stażu treningowego. Zawsze otwarci, wiecznie rywalizujący, uśmiechnięci od ucha do ucha startują by ukończyć każdy bieg i dać z siebie 100%. Nie poddają się, uparcie dążą do swojego celu i spijają śmietankę swojej ciężkiej pracy. Lubują się w bieganiu po górach, posiadają totalnie zdywersyfikowaną ekipę a ich treningi to istna batalia na której zawsze dużo się dzieje.

Od 2018 roku TEXOM Sp. z o.o. wspiera OCR Team Dębica – ludzi którzy podobnie jak my, pozytywnie patrzą na świat by osiągać nawet najtrudniejsze cele.

OCR Team
FACEBOOK