Osiedle Pasadena

Zarząd

Krystian Woś

Prezes Zarządu TEXOM Sp. z o. o.

Współwłaściciel

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Budownictwo. Posiada certyfikat Norman Benett „Podstawowe Umiejętności Kierowania Ludźmi”.

Przed założeniem TEXOM ponad 9 lat pracował na stanowiskach menadżerskich m. in. w takich firmach jak ZAWPOL Sp. z o.o. oraz SKANSKA S.A. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie branży budowlanej.  W latach 2015-2019 pełnił funkcję Członka Zarządu III ligowego klubu piłkarskiego „Sokół Sieniawa”. Jako Członek Zarządu odpowiadał za finanse klubu oraz pozyskiwanie sponsorów.

W TEXOM, jako Prezes Zarządu, stoi także na czele działu Księgowego, IT, Finansowego i Realizacji, P&R

Biuro Zarządu: Rzeszów

Prywatnie pasjonat sportu, książek, jazdy na rowerze.

Paweł Stochmal

Wiceprezes Zarządu TEXOM Sp. z o. o.

Współwłaściciel

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Budownictwo oraz podyplomowych studiów Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie na kierunku Zarządzanie Projektami IPMA

Z branżą budowlaną związany od 16 lat. Wcześniej, w latach 2005-2008 zajmował kierownicze stanowiska w firmie projektowej PCFI SALWATOR w Rzeszowie oraz inwestycyjnej  eCoffee Sp. z o.o. w Warszawie.

Od 2008 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie koordynacji i nadzoru inwestorskiego a w latach 2011-2017 był Wiceprezesem Zarządu w EMG Engineering & Management Group Sp. z o.o. w Warszawie, gdzie kierował rozwojem, sprzedażą i marketingiem. Od 2018 roku współtworzy Texom Sp. z. o.o.

W TEXOM  jako Wiceprezes Zarządu odpowiada za prace działów Rozwoju Sprzedaży, Administracji i Marketingu.

Biuro Zarządu: Rzeszów

Prywatne zainteresowania to: perkusja, tenis i snowboard.