Osiedle Pasadena

Kariera

Dlaczego my?

To ludzie tworzą naszą firmę – pełni pasji, zaangażowania, wytrwałości i sumienności. Wszyscy tworzymy jeden, zgrany zespół i jesteśmy wspólnie odpowiedzialni za dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Dzięki tej atmosferze, szybko wdrożysz się w nowe obowiązki i poczujesz jak byś pracował tu od dawna.

Co nas wyróżnia?

Ciekawe i innowacyjne projekty

Korzystne warunki zatrudnienia

Przyjazna atmosfera

Imprezy integracyjne

Benefity

Aktualne oferty pracy


W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji

Brak aktualnych ofert pracy które by Cię zainteresowały? Prześlij do Nas swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@texom.pl, które trafi do naszej bazy i być może to właśnie z Tobą skontaktujemy się przy następnej rekrutacji.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Texom Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).