Zostaliśmy Sponsorem Strategicznym Wisły Kraków

Mamy wyjątkową okazję ogłosić, że TEXOM Sp. z o.o. podpisało umowę zwiększającą nasze wsparcie dla Wisły Kraków. Od teraz jesteśmy Sponsorem Strategicznym klubu oraz Sponsorem Głównym Akademii Piłkarskiej na sezon 2024/2025. Umowa została podpisana na Stadionie Miejskim w Krakowie przez Prezesa Zarządu Wisły Kraków, Jarosława Królewskiego, oraz Prezesa TEXOM, Krystiana Wosia. Wydarzeniu towarzyszył briefing prasowy z licznymi mediami.

Wisła Kraków, założona w 1906 roku, to klub z imponującą historią i licznymi sukcesami: 13-krotny mistrz Polski, 13-krotny wicemistrz kraju oraz 5-krotny zdobywca Pucharu Polski. Obecnie drużyna gra w 1 lidze.

Nasza współpraca z Wisłą Kraków rozpoczęła się w styczniu 2022 roku, kiedy zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem klubu. Od tego czasu systematycznie zwiększamy nasze zaangażowanie. Przed sezonem 2023/2024 nasze logo znalazło się na przodzie koszulek meczowych pierwszej drużyny.

Dzisiejsze rozszerzenie współpracy jest dowodem na obopólne korzyści płynące z tej relacji oraz zadowolenie obu stron. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na dalszą, owocną współpracę!