TEXOM sponsorem tytularnym CARPATHIA GRAND PRIX

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza firma podpisała umowę z Klubem sportowym Wytwórnia Sportu stając się sponsorem tytularnym cyklu turniejów tenisowych TEXOM CARPATHIA GRAND PRIX! Umowę dzisiaj podpisali Wiceprezes Zarządu TEXOM Paweł Stochmal oraz założyciele klubu sportowego Prezes Wojciech Kwiatek i Wiceprezes Maciej Kwiatek.
TEXOM CARPATHIA GRAND PRIX to całkiem nowy cykl turniejów, składający się z 6 eliminacji i wielkiego finału, w którym udział weźmie 8 najlepszych zawodników. Ten wyjątkowy cykl turniejów przeznaczony jest dla amatorów, nieposiadających przeszłości zawodniczej.
Pierwszy turniej rozpocznie się już 18.05.2024 r w Rzeszowie na Kortach Tenisowych RTT przy ulicy Niedzielskiego. Całość naszego patronatu obejmuje sześć prestiżowych turniejów w Rzeszowie, Krośnie, Stalowej Woli, Dębicy, Mielcu i Przemyślu z wielkim finałem w Rzeszowie oraz Memoriał Tadeusza Ferenca.
Liczymy, że nasze wsparcie w tym wydarzeniu pomoże w rozwoju talentów tenisowych i pozwoli odkryć kolejne gwiazdy polskiego tenisa.