TEXOM SPONSOREM PAWŁA MIESIĄCA

Oficjalna informacja!

Pozostając w tematyce żużla – zostaliśmy sponsorem Pawła Miesiąc.

O sobie i swojej pasji:

„Na wstępie chciałbym przybliżyć Państwu swoją osobę. Zawodowo żużlem zajmuję się od dwudziestu lat. W tym czasie reprezentowałem kluby ze wszystkich szczebli klasy rozgrywkowej, co przyczyniło się do wzrostu rozpoznawalności mojej osoby w środowisku żużlowym w całej Polsce. Wielokrotnie reprezentowałem barwy klubów poza granicami Polski, w krajach takich jak Szweja, Dania czy Niemcy, co również wiązało się z poszerzeniem grona fanów. Ostatnie trzy lata spędziłem w Najlepszej Lidze Świata PGE Ekstralidze, postanowiłem jednak zrobić dwa kroki w tył i w roku 2022 wrócić do swojego macierzystego klubu – Stali Rzeszów. Jestem rodowitym rzeszowianinem, pragnę więc z dumą reprezentować klub w którym „kręciłem pierwsze kółka” oraz miasto w którym mieszkam. Wierzę, że jest to dobry czas na żużlowe odrodzenie się Rzeszowa i dokonam wszelkich starań aby awans do I Ligi Żużlowej stał się faktem.

Sponsoring sportowy od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, stanowi 85% wszystkich umów sponsorskich, ponieważ jest to idealne narzędzie reklamy swojego brandu. Korzyści płynących ze sponsoringu jest wiele, m.in.: budowanie pozytywnego wizerunku firmy, możliwość zdobycia większej rozpoznawalności swojej marki. Jest to obopólny prestiż zarówno dla sportowca, który reprezentuje daną markę jak i dla samego sponsora, który w ten sposób realizuje strategie społecznie odpowiedzialnej firmy.

Gorąco wierzę w to, że Nasza współpraca pomoże mi w realizacji postawionych sobie celów na najbliższy sezon zarówno tych drużynowych jak i indywidualnych.”

Życzymy powodzenia oraz samych sukcesów.