„Budowa roku podkarpacia 2022” – I miejsce dla jednej z naszych realizacji!

8 grudnia 2023 roku w Rzeszowie podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Podkarpacką Okręgową Izba Inżynierów Budownictwa, przyznane zostały nagrody laureatom konkursu „Budowa Roku 2022”. Konkurs jest organizowany corocznie. Jego celem jest promocja działających na Podkarpaciu firm budowlanych, które są autorami i wykonawcami wspaniałych inwestycji wzbogacających infrastrukturę.

Nagrodę I stopnia w kategorii obiekty rekreacyjne otrzymała jedna z naszych realizacji, pt.:”Rozbudowa i przebudowa krytej pływalni wraz z instalacjami wewnętrznymi i zagospodarowaniem terenu w Rzeszowie ul. Matuszczaka”.

Nagrodę w imieniu firmy odebrała Dyrektor Oddziału Rzeszowskiego Monika Wicherkiewicz. To właśnie jej zespół był odpowiedzialny za realizację zadania z kierownikiem budowy Grzegorzem Świdrem na czele.

Obiekt realizowany w formule „zaprojektuj i wybuduj”, wykonany od nowa po wyburzeniu istniejącego budynku, dedykowany jest głównie dyscyplinie skoków do wody. Wysokość skoczni pozwala na prowadzenie treningów i organizację zawodów dla wszystkich kategorii wiekowych w konkursach indywidualnych jak również w skokach synchronicznych oraz konkursach Jump Event. Będzie stanowić główne centrum przygotowań Kadry Narodowej Seniorów oraz Juniorów w skokach do wody na przyrządach spełniających wymagania olimpijskie w kategorii mężczyzn i kobiet.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!