Specjalista ds. inwentaryzacji

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przeprowadzanie inwentaryzacji środków trwałych i wyposażenia na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego;
  • Prowadzenie dokumentacji oraz wyjaśnianie rozbieżności;
  • Współuczestniczenie w przygotowaniu harmonogramu inwentaryzacji;
  • Współpraca z Dyrektorami Oddziałów w zakresie inwentaryzacji oraz zarządzaniu majątkiem spółki;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności analityczne w pracy z dużą ilością danych;
  • Gotowość do podróży służbowych (jednodniowe);
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stacjonarnie w Rzeszowie;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Kartę Multisport, Ubezpieczenie grupowe, Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. .

TEXOM sp. z o.o.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.