Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu wraz przygotowywaniem i obsługą firmowych spotkań zewnętrznych i wewnętrznych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura,
  • organizacja i obsługa wyjazdów służbowych;
  • prowadzenie oraz nadzór nad ogólnym kalendarzem spotkań,
  • bieżące prace biurowe związane z administracją,
  • obsługa konta głównego e-mail oraz przekierowywanie wiadomości do adresatów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane prace,
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista, reprezentatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.,

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny)
  • przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiednie narzędzia pracy.

TEXOM sp. z o.o.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.