Główna Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamkniecie roku obrachunkowego
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży i zakupu, wyciągi bankowe)
  • Przygotowywanie prognozy projektów
  • Rozliczanie projektów
  • Samodzielne działania związane z zamknięciem miesiąca i roku, sporządzanie sprawozdania finansowego
  • Kalkulacja i sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych
  • Analiza i kontrola dokumentów księgowych
  • Przelewy bankowe
  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, ekonomia, finanse
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w spółce z rocznymi obrotami min 150 mln
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • Dyspozycyjność na pełen etat
  • Samodzielność, dokładność i terminowość
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Kartę Multisport, Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju.

TEXOM sp. z o.o.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.